Close

Fisa de pre-inscriere Liceul FEG Iasi  • Ocupatia parintilor:

  • În conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 privind prelucrarea datelor cu caracter personal, am luat la cunoștință și sunt de acord în mod expres și neechivoc ca datele introduse în acest formular: să fie prelucrate, utilizate și stocate de către FEG, pentru gestionarea situațiilor școlare pe durata desfășurării studiilor și întocmirea actelor de studii; să fie transmise de către FEG, dacă este cazul, către instituțiile publice care le solicită. FEG stochează datele colectate în condiţii de siguranţă, iar furnizarea acestora se realizează conform legislaţiei în vigoare. Pentru informații suplimentare privind Politica de confidențialitate, accesați link-ul Termeni si conditii
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.